Jokių siurprizų: „Žalgiris“ ramiai laimėjo Pasvalyje
„Betsafe-LKL“ nuotr.

Jokių siurprizų: „Žalgiris“ ramiai laimėjo Pasvalyje

Autorius: LKL.lt
2023-04-20

Kauno „Žalgirio“ (24-4) komanda be didelių staigmenų pratęsė pergalių seriją „Betsafe-LKL“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 88:61 (24:15, 19:15, 25:17, 20:14) trečiąkart sezone nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (7-21).

„Žalgiriui“ tai – šeštoji pergalė paeiliui. Jis toliau yra lyderis „Betsafe-LKL“. Tuo tarpu Pasvalio komanda lieka dešimta, nors jai ant kulnų mina „Gargždai“ (6-22).

„Žalgiris“ pelnė šešis taškus be atsako, tuo tarpu „Pieno žvaigždės“ savo sąskaitą atsidarė tik prabėgus 4 minutėms, kai baudų mesti stojo Jaredas Cunninghamas – 1:6. Skirtumas toliau augo (15:3), o šeimininkų puolimas buvo bevaisis. Svečiai kontroliavo situaciją ir tik Evaldo Šaulio taškai su pražanga įnešė optimizmo „Pieno žvaigždėms“ – 15:24.

Nors „Žalgiris“ buvo stabilizavęs savo padėtį dar labiau (33:17), Julius Jucikas, Artiomas Kovalovas ir Martynas Pacevičius neleido šeimininkams dramatiškai atsilikti – 28:35. „Žalgirio“ puolimas pastrigo, bet po dviejų kėlinių jie pirmavo tvirčiau – 43:30. Po pertraukos „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė triuškinti varžovus – 52:30. Tiesa, Julius Jucikas, E.Šaulys bei Johnas Gillonas kiek švelnino skirtumą (42:59), nors netrukus atsaką paruošė Ignas Brazdeikis – 61:42. Po trijų ketvirčių žalgiriečiai jautėsi ramiai – 68:47.

E.Šaulys, J.Gillonas ir Rihardas Kuksikas smeigė po tritaškį ir dar bandė įnešti energijos į „Pieno žvaigždžių“ puolimą (56:70), bet labiau atsigauti „Žalgiris“ šeimininkams nebeleido. Savo darbą darė I.Brazdeikis bei Laurynas Birutis, o kauniečiai artėjo pergalės link. Likus 4 minutėms žalgiriečiai kontroliavo mačą (85:59) ir laimėjo be vargo.

„Žalgiriui“ šiame mače nepadėjo Isaiah Tayloras, „Pieno žvaigždėms“ – Justas Furmanavičius ir Martynas Arlauskas.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Šaulys 16, Artiomas Kovalovas 13 (6 atk. kam.), Julius Jucikas 8, Rihardas Kuksikas, Ignas Vaitkus ir Martynas Pacevičius (6 atk. kam.) – po 6.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20, Achille Polonara ir Laurynas Birutis (7 atk. kam.) – po 15, Kevarriusas Hayesas 12 (8 atk. kam.), Ignas Brazdeikis 11 (8 atk. kam.)

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris