Pajūryje – lengvas „7bet-Lietkabelio“ pasivaikščiojimas

2023-05-02

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (21-10), kuris išvykoje 86:65 (25:9, 26:17, 13:18, 22:21) nepasigailėjo „Gargždų“ (6-26).

„Betsafe-LKL“ debiutantai jau prieš susitikimą žinojo, kad liks 11-oje pozicijoje. Jiems dar liko rungtynės su Vilniaus „Rytu“.

Tuo tarpu panevėžiečiai kovoja dėl trečios pozicijos su Alytaus „Wolves“ (21-10). Tarpusavio pranašumas priklauso alytiškiams, kurie lieka treti. Panevėžio klubas dar sužais su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir Kauno „Žalgiriu“.

Panevėžio ekipa galingai pradėjo rungtynes ir visiškai suvaržė šeimininkų puolimą – 25:9. Antrojo ketvirčio pradžia vėl buvo palanki svečiams, kuriems tritaškį smeigė Kristianas Kullamae, o keturis taškus pridėjo Gabrielius Maldūnas – 32:14. Šeimininkai nepasidarė išvadų ir po dviejų kėlinių buvo triuškinami – 26:51.

Ernestas Jonkus, Julius Kazakauskas ir Šarūnas Beniušis pabandė užkurti savo ekipą – skirtumas greitai mažėjo (41:55), tad į tai reagavo Nenadas Čanakas. Po pertraukėlės „7bet-Lietkabelis“ puolimą gaivino ir neleido varžovams pelnyti taškų (62:41), o prieš paskutines 10 minučių pirmavo 62:44.

Prieš akis buvo visas kėlinys, kuris nieko nebekeitė ir intrigos nekėlė.

Beje, šeimininkai vertėsi be Giedriaus Staniulio, o panevėžiečiams nepadėjo traumą patyręs Mantas Rubštavičius.

„Gargždai“: Joshua Newkirkas 23 (7/10 dvit., 24 naud. bal.), Šarūnas Beniušis 13 (7 atk. kjam.), Julius Kazakauskas 11 (8 atk. kam.), Ernestas Jonkus 9.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 16 (4/4 tritaškiai), Paulius Murauskas 14 (11 atk. kam.), Nikola Popovičius 10 (6 atk. kam.), Jordenas Duffy 8 (8 rez. perd.).