„Wolves“ ilgam išsaugojo J. Taylorą
„Betsafe-LKL“ nuotr.

„Wolves“ ilgam išsaugojo J. Taylorą

Autorius: bcwolves.com
2023-05-24

BC „Wolves“ komanda pradėjo rikiuoti būsimo sezono sudėtį. Naujai suburtos vilkų komandos marškinėlius ir toliau vilkės legionierius iš Švedijos Jeffery Tayloras. Su puolėju pasirašyta nauja dviejų metų sutartis, numatant galimybę ją pratęsti dar metams.

Prie komandos gruodį prisijungęs 201 cm ūgio puolėjas nuo pirmųjų savo rungtynių Lietuvoje tapo vienu komandos lyderių.

„Betsafe-LKL“ čempionate J. Tayloras sužaidė 14 rungtynių, kuriose vidutiniškai pelnė po 11,8 taško, atkovojo po 5,2 kamuolio ir atliko po 2,8 rez. perdavimo, rinkdamas po 11,9 naudingumo balo.

„Džiaugiuosi galimybe būti naujoje komandoje ir padėti jai siekti iškeltų tikslų. Būti tokioje organizacijoje mane intriguoja ir motyvuoja. Noriu ir toliau būti jos kelionės dalimi, – apie savo apsisprendimą likti „Wolves“ gretose sakė J. Tayloras. – Tai nauja komanda. Todėl reikia suprasti, kad ji dar tik kuriasi. Tačiau organizacijoje yra daug žmonių, kurie nuostabiai atlieka savo darbus. Viskas buvo puiku. Todėl, kaip sakiau, noriu prisidėti prie komandos iškilimo.“

Vertindamas savo pirmąjį sezoną Lietuvoje, krepšininkas juo liko patenkintas, nepaisant pasitaikiusių traumų.

„Buvo gera patirtis. Lietuvos krepšinio lyga yra pajėgi, joje žaidžia kokybiškos komandos. Manau, kad žaidžiau gerai. Nors lydėjo viena, kita nesėkmė su traumomis, viskas buvo neblogai, esu patenkintas ir žiūriu į priekį“, – kalbėjo J. Tayloras.

Savo ruožtu, „Wolves“ klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas neslėpė džiaugsmo, kad 2018 m. Eurolygos čempionas lieka komandoje.

„Norime kuo anksčiau suburti komandą antrajam klubo istorijoje sezonui. Mums yra didžiulis pasiekimas ir darbo įvertinimas, kai tokio lygio žaidėjas kaip Jeffery nusprendė likti „Wolves“ sudėtyje ir padėti mums siekti užsibrėžtų tikslų. Tai aiškus signalas, kad klubas gali pasiūlyti žaidėjams aukščiausio lygio sąlygas, jie tiki mūsų vizija ir nori prisidėti prie jos įgyvendinimo“, – pratęsta sutartimi su vienu iš komandos praėjusio sezono lyderių džiaugėsi R. Kaukėnas.

Kontraktus kitam sezonui taip pat turi Kristupas Žemaitis, Arnas Beručka, Adas Juškevičius, Eigirdas Žukauskas, Regimantas Miniotas ir Vitalijus Kozys.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris