Išdalinti jubiliejinio „Betsafe-LKL“ sezono apdovanojimai: finalo serijos MVP tapo I. Tayloras, metų treneris – V. Šeškus
Foto: Betsafe-LKL

Išdalinti jubiliejinio „Betsafe-LKL“ sezono apdovanojimai: finalo serijos MVP tapo I. Tayloras, metų treneris – V. Šeškus

Autorius: LKL.lt
2023-06-11

Sekmadienį Vilniuje, Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje nusileido jubiliejinio trisdešimtojo 2022-2023 m. „Betsafe-LKL“ sezono uždanga.

Per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją čempionų titulą susigrąžinusiai Kauno „Žalgirio“ komandai buvo įteikti aukso žiedai, Vilniaus „Rytas“ pasidabino sidabru, o Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ – bronzos medaliais, taip pat buvo įteikti ir kiti individualūs bei komandiniai apdovanojimai.

Finalo serijos MVP tapo fantastišką pasirodymą lemiamose finalo rungtynėse surengęs „Žalgirio“ žaidėjas Isaiah Tayloras. Visos didžiojo finalo serijos metu jis fiksavo 17 taškų, 3,4 rezultatyvių perdavimų ir 17 naudingumo balų vidurkius.

Jau kiek anksčiau buvo aišku, kad „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono MVP atiteko Alytaus „Wolves“ atstovui – juo tapo įžaidėjas iš JAV Ahmadas Caveris.

Paaiškėjo ir simbolinis „Betsafe-LKL“ sezono penketukas, kurį rinko treneriai ir žurnalistai. Gynėjų pozicijas jame užėmė Ahmadas Caveris ir Marcusas Fosteris, puolėjų – Jeffery Garrettas, Laurynas Birutis ir Martynas Echodas.

Jonavos klubo strategui Virginijui Šeškui atiteko metų trenerio apdovanojimas, kuriame balsavo žurnalistai. 56-erių specialistas sugebėjo savo komandą atvesti į geriausiųjų ketvertą ne tik „Betsafe-LKL“ čempionate, bet ir Citadele KMT turnyre, kur jonaviečiai pasidabino sidabru.

Metų proveržio apdovanojimą, balsus atidavus lygos treneriams bei žurnalistams, gavo vienu Klaipėdos „Neptūno“ lyderių tapęs Matas Jogėla.

Metų teisėju lyga pripažino Gytį Vilių. 35-erių kaunietis pastaraisiais metais įtvirtina savo, kaip vieno geriausių Europos arbitrų, statusą. Jau trejus metus iš eilės jis švilpė ir Eurolygos finale.

„Žalgiris“ iškovojo ir dar vieną komandinį apdovanojimą, kurį skyrė lyga kartu su „Volfas Engelman“. Laikinosios sostinės klubui įteikiamas „Fair Play“ apdovanojimas už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime. Tokio pripažinimo „Žalgirio“ organizacija sulaukė dėl to, kad nepaisant sudėtingo ir intensyvaus „Betsafe-LKL“ ir Eurolygos varžybų tvarkaraščio, kuris kėlė iššūkių, ypač patekus į Eurolygos atkrintamąsias varžybas, „Žalgiris“ demonstravo supratingumą, norą ir profesionalumą, ieškant sprendimų ir atliekant tvarkaraščio korekcijas.

Taip pat už klubo vykdomas iniciatyvas: jaunimo socializiaciją ir visuomenės pilietiškumo puoselėjimą bendradarbiaujant su Lietuvos kariuomene, bendradarbiavimą su Paramos ir labdaros fondu Mamų Unija, bendradarbiavimą su Kauno gyvūnų prieglauda bei kitus socialinius projektus.

Jau aštuntąjį sezoną užbaigusios LKL akademijos powered by Citadele MVP tapo Lukas Pupeikis.

Visas „Betsafe-LKL“ sezono rungtynes sirgaliai galėjo stebėti per Go3, o svarbiausias dvikovas tiesiogiai transliavo BTV televizija.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris