Treneris K. Kemzūra tęs darbą „Wolves“ komandoje
Foto: Betsafe-LKL

Treneris K. Kemzūra tęs darbą „Wolves“ komandoje

Autorius: bcwolves.com
2023-06-28

Treneris Kęstutis Kemzūra tęs darbą BC „Wolves“ klube 2023-2024 m. sezone. Tiek klubas, tiek krepšinio specialistas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe pratęsti bendradarbiavimą.

Kalbėdamas apie sprendimą, klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas pabrėžė, kad jaunai „Wolves“ organizacijai būtinas tęstinumas ir patirtis, kurią yra sukaupęs treneris K. Kemzūra.

„Toliau siekiame savo vizijos ir užsibrėžtų tikslų. Visi suprantame, kad praėjęs sezonas baigėsi ne taip, kaip planavome. Tačiau būsimą sezoną norime tęstinumo, tikime šio trenerio patirtimi ir sunkiu darbu, matome jo puikią komunikaciją su žaidėjais, profesionalumą, pavyzdinę darbo etiką. Siekiame, kad mūsų krepšininkai augtų, tobulėtų, o komanda sukurtų savo identitetą – būtų vieninga, kovojanti iki paskutinės sekundės, pilnai atsiduotų ir gynyboje, ir puolime. Tiek mes, tiek treneris keliame sau tokius pat tikslus“, – sakė „Wolves“ prezidentas Rimantas Kaukėnas.

Solidžią patirtį Turkijos, Graikijos, Rusijos, Lenkijos klubuose sukaupęs 53 metų treneris K. Kemzūra į „Wolves“ atvyko kovo pabaigoje. Pasak trenerio, debiutinio komandai sezono finišas nebuvo toks, kokio laukta, todėl jis džiaugėsi sulaukęs klubo pasitikėjimo.

„Nebuvome patenkinti praėjusio sezono pabaiga. Yra likęs labai ne koks jausmas. Suprantu, kad visai „Wolves“ organizacijai tai buvo sunkus metas. Man šis sprendimas yra svarbus, džiaugiuosi sulaukęs pasitikėjimo iš klubo, džiaugiuosi, kad galėsiu tęsti darbą, Jis, jaučiu, dar nėra pabaigtas, norisi tęstinumo. Sprendimą priimti užėmė laiko, todėl turime jį pasivyti. Dabar kibsime į darbus formuojant komandą“, – kalbėjo komandos strategas.

Be trenerio sutartis su į Vilnių persikeliančiu „Wolves“ klubu kitam sezonui turi krepšininkai Kristupas Žemaitis, Arnas Beručka, Adas Juškevičius, Eigirdas Žukauskas, Regimantas Miniotas ir Vitalijus Kozys.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris