„Juventus“ sudarė ilgalaikę sutartį su 20-mečiu

„Juventus“ sudarė ilgalaikę sutartį su 20-mečiu

Autorius: LKL.LT
2017-08-14

Prieš kelias dienas apie trijų klubų krepšinio piramidę paskelbusi Utenos „Juventus“ ekipa tęsia darbus šioje srityje. Pirmadienį klubas pasiekė ilgalaikį susitarimą su 20 metų 193 cm ūgio gynėju Tautvydu Paliukėnu.

Su buvusiu Lietuvos jaunimo rinktinių nariu pasirašyta ketverių metų sutartis, pagal kurią krepšininkas „Juventus“ komandoje žais mažiausiai iki 2020-2021 metų sezono pabaigos.

Pastaruosius trejus metus T. Paliukėnas praleido NKL pirmenybėse, kur vilkėjo Trakų „Tonybet“, Joniškio „Delikateso“ ir „Mažeikių“ ekipų marškinėlius.

Praėjęs sezonas Mažeikiuose gynėjui buvo pats sėkmingiausia. Krepšininkas per kiek daugiau nei 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė po 7,1 taško (41,2 proc. dvitaškių, 22,5 proc. tritaškių, 69,6 proc. baudų), atkovojo po 3,4 ir perėmė po 1,3 kamuolio, atliko po 4,7 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 7,4 naudingumo balų.

Būtent „Mažeikių“ ekipos trenerio Aloyzo Rudžio rekomendacijos ir buvo vienas svarbiausių faktorių, dėl kurių „Juventus“ klubas nusprendė sudaryti šią ilgalaikę sutartį.

Gynėjas yra atstovavęs įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms, o 2014 metais su jaunių (iki 18 metų) komanda Europos čempionate užėmė septintąją vietą. Senojo žemyno pirmenybėse krepšininkas buvo vienas rinktinės lyderių ir per 23 minutes į varžovų krepšį įmesdavo po 10,9 taško, atkovodavo po 3,7 kamuolio bei atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo. Rezultatyvumu T. Paliukėnas šiose rinktinėje nusileido tik Domantui Saboniui.

2016 metų vasarą gynėjas atstovavo šalies jaunimo (iki 20 metų) rinktinei ir Europos čempionate rinko po 5,6 taško, sugriebdavo po 2,2 kamuolio bei atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

T. Paliukėnas, kaip ir Jonas Zakas, bus registruojami Utenos klube, tačiau veikiausiai turės dvigubą licenciją ir atstovaus ne tik „Juventus“ klubui, bet ir Molėtų „Ežerūno“ komandai.

Abu šie krepšininkai antradienį jau prisijungs prie „Juventus“ komandos ir pradės pirmąją treniruočių stovyklą, kuri vyks Dubingiuose.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris