Po atkaklios kovos „Lietuvos rytas" palaužė „Dzūkiją" (video, foto)

2016-11-12

[lkl_gallery id="93359"]

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo dar vieną pergalę Lietuvoje. Be savo lyderio Davido Logano žaidęs sostinės klubas po sunkios ir permainingos kovos rezultatu 73:62 (13:18, 14:16, 24:21, 22:7) įveikė Alytaus „Dzūkiją“

Lygu. Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi labai lygiai. Visgi geriau mačo pradžią sužaidė „Dzūkijos"ekipa, kuri laimėjo ne tik pirmą, bet ir antrą kėlinį.

Atitolo. Lūžis įvyko pirmojo kėlinio pabaigoje, kada šiek tiek atitrūkti sugebėjo „Dzūkijos“ krepšininkai, kurie po pirmųjų 10 minučių turėjo 5 taškų pranašumą (13:18). Po puikios kėlinio pabaigos Alytaus klubas nusprendė ir toliau nemažinti apsukų. Per porą antrojo kėlinio atakų jų pranašumas šoktelėjo iki dviženklio (13:23).

Spurtas. Vėliau „Lietuvos ryto“ deficitui išaugus iki 11 taškų Deividas Gailius inicijavo, o Drew Gordonas pratęsė spurtą 9:0, kuris nubraukė beveik visą „Dzūkijos“ klubo pranašumą (27:29). Visgi iš karto po to savu spurtu 7:2 atsakė ir alytiškiai (27:34).

Trečiasis kėlinys. Pačios pirmos atakos metu „Dzūkija“ susigrąžino 10 taškų persvarą. Puikiai rungtyniavę Alytaus krepšininkai savo pranašumo šiame kėlinyje nepaleido (51:55).

Sausra. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dzūkijai“ krepšiai buvo lyg užrišti. Pirmuosius kėlinio taškus dzūkai pelnė sužaidus daugiau nei pusę kėlinio. Tuo tarpu „Lietuvos rytas“ spėjo persverti rezultatą savo naudai (60:55). Po šio taškų bado „Dzūkija“ rungtynėse nebeatsigavo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 19 tšk. 10 atk. kam., Rashaunas Broadusas 15 tšk., Deividas Gailius 8 tšk., Rokas Giedraitis 8 tšk.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 14 tšk., Osvaldas Mačernis 10 tšk., Paulius Morkeliūnas ir Karolis Guščikas po 8 tšk.