„Žalgiris“ įveikė nagus parodžiusius „Juventus“ krepšininkus (foto, video)

2016-11-06
[lkl_gallery id="93069"]

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę "Tete-A-Tete Casino - LKL" čempionate. Turnyro lyderiai Utenoje nugalėjo „Juventus“ klubą 90:66. „Žalgiriui“ tai buvo jau devintoji pergalė, o Utenos klubas patyrė septintą pralaimėjimą.

NEŽAIDĖ. Utenos „Juventus“ šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Armino Urbučio ir Gyčio Sirutavičiaus. Prie komandos dar neprisijungė ir veteranas Dainius Šalenga. „Žalgirio“ klubas į Uteną atvažiavo be Antano Kavaliausko.

TRITAŠKIAI. Efektyviu „Žalgirio“ ekipos ginklu tapo tritaškiai metimai. Kauniečiai nepiktnaudžiavo tolimais metimais, tačiau metė juos taikliai, 64 % taiklumu. Žalgiriečiai iš 14 mestų tritaškių pataikė 9.

REKORDAS. 23-ejų metų „Juventus“ įžaidėjas Dovis Bičkauskis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes čempionate. Jaunasis gynėjas nepabūgo „Žalgirio“ autoriteto ir pelnė 14 taškų. Krepšininkas aikštelėje praleido beveik 30 minučių.

TEMPĖ. „Žalgirį“ į priekį tempė aukštaūgiai, su kuriais  Utenos krepšininkams tvarkytis sekėsi sunkiausiai. Paulius Jankūnasi surinko 14 taškų, Brockas Motumas 13, o I.Hartensteinas - 12.  Jaunasis vokietis tokį pasirodymą surengė vos per 14 minučių.

DUOBĖ. Trečiojo kėlinio pradžioje Kauno klubas pateko į duobę, o „Juventus“ ėmė tuo naudotis ir mažinti skirtumą. Per pirmas 5 kėlinio minutes „Žalgirio“ krepšininkai buvo pelnę tik 4 taškus, tačiau antroje kėlinio dalyje Kauno ekipa atsigavo. „Žalgiriui“ pavyko laimėti trečiąjį kėlinį 20:18.

NEPASITEISINO. Š. Jasikevičius suteikė progą ne pačią geriausią forma demonstruojančiam A. Limai, tačiau šis jos neišnaudojo. Legionierius rungtyniavo 14 minučių, tačiau pelnė vos 3 taškus ir neatkovojo nė vieno kamuolio. Be to, krepšininkui esant aikštėje varžovai pelnė 11 taškų daugiau.

VISI. Kauno „Žalgirio“ ekipoje ant parketo išbėgo visi 12 žaidėjų. Ketvirtojo kėlinio viduryje progą pasireikšti gavo ir P. Valinskas. Aikštelėje jis praleido 5 minutes, per kurias spėjo pasižymėti 5 taškais ir visus nustebinti taikliu metimu iš aikštės vidurio. „Juventus“ į aikštelę išleido 16-os metų Ugnių Nikitiną. Krepšininkas per 3 minutes pasižymėti nespėjo.

REZULTATYVIAUSI. „Juventus“: D. Bičkauskis 14, V. Šulskis 11, J. Diggs 10.

„Žalgiris“: P. Jankūnas 14. B. Motumas 13, I. Hartensteinas 12.