„Juventus“ direktorius: apie vasaros darbus ir komandos komplektaciją

„Juventus“ direktorius: apie vasaros darbus ir komandos komplektaciją

Autorius: LKL.LT
2017-08-14

Utenos „Juventus“ komanda rytoj Dubingiuose pradės pirmąją pasirengimo 2017-2018 metų krepšinio sezonui stovyklą. Nors ekipos komplektacijos darbai dar nebaigti, klubo direktoriaus Eimanto Skersio teigimu, viskas vyksta pagal planą ir derybose su paskutiniais naujokais skubėjimo nebus.

„Mūsų tikslas nėra visus žaidėjus turėti nuo stovyklos pradžios, mūsų tikslas yra surinkti konkurencingą sudėtį, su kuria galėtume kovoti dėl klubo valdybos mums iškeltų tikslų“ , – oficialiai klubo svetainei internete teigė E. Skersis.

„Juventus“ šį sezoną bus sunkiai atpažįstamas. Prie komandos vairo stos treneris Gediminas Petrauskas. Tik trys krepšininkai lieka ekipoje iš praėjusio sezono: Dovis Bičkauskas ir jaunieji Jonas Zakas bei Ugnius Nikitinas.

Į komandą po pertraukos grįžta Laurynas Samėnas, Simas Buterlevičius ir Arvydas Šikšnius, sutartys sudarytos su Karoliu Guščiku ir Mindaugu Kupšu, pirmuoju užsieniečiu tapo įžaidėjas Anthony Irelandas.

„Mūsų svarbiausia užduotis buvo pasirašyti sutartis su lietuviais, kurie rinkoje yra deficitinė prekė, – teigė E. Skersis. – Mums tai pavyko ir dabar galime toliau dairytis žaidėjų, kurių mums dar trūksta.“

Direktoriaus teigimu, klubui trūksta trijų žaidėjų: vidurio puolėjo, sunkiojo krašto puolėjo ir gynėjo, kuris galėtų pažaisti ir lengvuoju kraštu.

„Aukštaūgiai tikrai bus užsieniečiai, o su vienu lietuviu gynėju vedame derybas ir pirmadienį tikimės sulaukti jo atsakymo. Jei jis bus neigiamas, tuomet šią poziciją taip pat užpildys užsienietis“, – atskleidė „Juventus“ vadovas.

E. Skersio tikinimu, klube žais daugiausiai keturi užsieniečiai, o žinant šiandieninę situaciją rinkoje, tai direktorius vadina laimėjimu.

„Prieš kurį laiką duodamas interviu sakiau, kad keturi legionieriai yra minimumas, tad panaši tendencija ir išliko, – sakė E. Skerskis. – Klubo didelis laimėjimas yra tai, jog mums pavyko pasirašyti sutartis su A. Šikšniumi, S. Buterlevičiumi, L. Samėnu, M. Kupšu ir K. Guščiku. Tai padėjo išvengti kai kurių kitų LKL komandų likimo, kai komandoje yra šeši legionieriai.“

Amerikietis A. Irelandas užims pagrindinio įžaidėjo poziciją, krepšininkas prie „Juventus“ prisijungs kitą savaitę.

„Anthony yra individualiai labai stiprus žaidėjas, turintis gerą metimą iš toli, galintis puikiai žaisti vienas prieš vieną, ilgai išsilaikantis ore, kas leidžia jam turėti tikrai aukštą dvitaškių pataikymo procentą, net būnant vos 178 cm ūgio, – žaidėją apibūdino E. Skersis. – Kalbėjome su daug krepšinio specialistų, kurie buvo dirbę kartu su Anthony, ar žaidę prieš jį. Visi atsiliepė labai teigiamai. Be to, net ir pats rinkdamas daug taškų, jis gerai mato aikštę ir niekada negaili perdavimų komandos draugams. Universitete jo atliekamų perdavimų rodiklis siekė 5. Anthony turi viską, ko reikia aukščiausio lygio įžaidėjui.“

„Juventus“ anksčiausiai pradės naują sezoną – rugsėjo 19 d. atidarymo rungtynes žais išvykoje su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris