Naujasis lygos partneris – „Dokobit by Signicat“
Foto: Betsafe-LKL

Naujasis lygos partneris – „Dokobit by Signicat“

Autorius: LKL.lt
2024-02-22

„Betsafe-LKL“ reguliariajam sezonui persiritus į antrąją pusę, lyga džiaugiasi galėdama pranešti apie naują partnerystę su el. parašu paremtų sprendimų teikėju „Dokobit by Signicat“.

„Visada norime būti priekyje, skatinti inovacijas ir naudotis technologijomis, kurios visapusiškai pagerina ir palengvina kasdienybę. „Dokobit“ yra puikiai žinomas savo srities profesionalas. Nekantraujame kartu darbuotis ties įvairiais projektais ir aktyviai plėtoti naujai užsimezgusią bičiulystę“, – sako LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

„Dokobit“ ir „Betsafe-LKL“ dalijasi bendra vertybe – siekiu nuolat tobulėti ir būti vienu žingsniu priekyje. Ši partnerystė – to įrodymas: tikime, kad net ir tokia, iš šalies neįprasta, sąjunga kaip krepšinis ir el. pasirašymas turi bendrų sąlyčio taškų. Technologijoms jau seniai tapus neatsiejama verslo ir laisvalaikio dalimi, šia partneryste sieksime skatinti ir krepšinio sirgalius žengti žingsnį į priekį – fizinius parašus palikti krepšininkų autografams, o dokumentus pasirašyti elektroniniu“, – sako Eglė Silkauskaitė, „Dokobit“ komunikacijos ir marketingo vadovė.

„Dokobit“ el. dokumentų pasirašymo portalu ir mobiliąja programėle, leidžiančiais juridiniams bei fiziniams asmenims per nuotolį pasirašyti juridinę galią turinčius dokumentus elektroniniu parašu, galima naudotis visoje Europos ekonominėje erdvėje, o mobilioji programėlė suteikia galimybę dokumentus pasirašyti bet kur ir bet kada – net ir arenoje ar prie televizoriaus ekrano stebint krepšinio rungtynes.

„Dokobit“ yra vienas iš nedaugelio „eIDAS“ sertifikuotų kvalifikuotų el. parašų ir el. spaudų patvirtinimo paslaugų teikėjų Europoje. „Dokobit“ paslaugomis naudojasi šimtai tūkstančių naudotojų visoje Europoje, o tarp jų – ir tokios bendrovės kaip „Rimi“ ar „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ ir kt.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris