V. Šeškaus kraityje – dar viena įspūdinga pergalė prieš „Wolves“

2024-03-13

Jonavos „CBet“ (8-13) ekipa darsyk įrodė, kad yra sunkiai įkandama Vilniaus „Wolves“ (14-7) krepšininkams.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 81:68 (21:13, 26:18, 16:18, 18:19) nukovė „vilkus“ ir šių komandų tarpusavio susitikimų istorijoje iškovojo jau šeštąją pergalę per du sezonus (6-2). Dar prieš mėnesį sostinėje jonaviečiai šią ekipą patiesė 96:85.

Šeimininkų pranašumas ėmė ryškėti pirmojo ketvirčio antroje pusėje – vos prasidėjus antrajam kėliniui jonaviečiai jau pirmavo dviženkliu skirtumu (23:13). Apsukų nemažinę „CBet“ vyrukai netrukus buvo arti to, kad triuškintų varžovus (45:27), o po pirmosios mačo dalies jie vis dar tvirtai kontroliavo padėtį – 47:31.

Nors svečiai po pertraukos pamažu artėjo prie oponentų (39:49), pastarieji stabilizavo savo padėtį ir vėl didino atotrūkį (60:41), kuris prieš lemiamą atkarpą aptirpo, tačiau išliko solidus – 63:49. Dviem tritaškiais ketvirtąjį kėlinį pradėjęs Kristupas Žemaitis po ilgos pertraukos jo komandą priartino per vienženklį skirtumą – 55:63. Netrukus po dar vieno gynėjo tolimo šūvio deficitas sumenko iki kelių taškelių – 62:65.

Vis tik ištirpęs pranašumas nepalaužė šeimininkų komandos, kuri likus pustrečios minutės ir vėl gerokai truktelėjo į priekį – 75:65. Per likusį laiką Jonavos atstovai atsilaikė ir galiausiai šventė svarbią pergalę.

Svečiai šįsyk pasižymėjo prastu pataikymu iš visų pozicijų. Dvitaškius jie metė 46 proc. tikslumu (19/41), tritaškius – 27 proc. (6/22), o baudas – vos 52 proc. (12/23). Prie baudų metimo linijos neblizgėjo ir jonaviečiai, kurie realizavo 19 metimų iš 29 (66 proc.).

Justas Furmanavičius tarp nugalėtojų buvo naudingiausias. Puolėjas pelnė 13 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 23 naudingumo balus. Jam neblogai talkino Ryanas Larsonas, kuris pelnė 16 taškų.

Paskutiniajame ketvirtyje blykstelėjęs K. Žemaitis lyderiavo vilniečių gretose. Jo sąskaitoje – 13 taškų, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų. Rezultatyvesnis už jį buvo tik Jeffery Tayloras su 15 taškų.

Jonaviečiai savo sudėtyje šįkart dar neturėjo neseniai komandą papildžiusio Diante Garretto.

„Vilkams“ tai nebus paskutinis mačas šią savaitę. Sekmadienį jie sostinėje priims Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (11-7).

„CBet“: Ryanas Larsonas 16, Ivanas Marinkovičius ir Justas Furmanavičius po 13, Lukas Kreišmontas ir Edvinas Šeškus po 9, Tauras Jogėla 8, Ivanas Gandia-Rosa 7, Ousmane Drame 6.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 15, Kristupas Žemaitis 13, Christianas Mekowulu ir Eigirdas Žukauskas po 10, Regimantas Miniotas 9, Garrisonas Brooksas 6.