„Lietuvos rytas“ iškovojo V. Garasto turnyro taurę

2017-09-17

Pasiruošimo etapą Vilniaus „Lietuvos rytas“ vainikavo iškovodamas Vlado Garasto turnyro taurę.

Finale Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 94:82 (30:19, 17:18, 28:22, 19:23) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė Robertas Carteris, surinkęs 23 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius. Travisas Petersonas pridėjo 17 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Jimmy Baronas pelnė 13 taškų.

Klaipėdiečių gretose išsiskyrė Mindaugas Girdžiūnas surinkęs 21 tašką, Renaldo Seibučio sąskaitoje buvo 17 taškų.

Rungtynes spurtu 10:2 pradėję vilniečiai po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo 11 taškų pranašumą (30:19). Antrajame ketvirtyje „Neptūnas“ buvo sumažinęs deficitą iki šešių taškų, tačiau prieš ilgąją pertrauką sostinės krepšininkai atstatė dviženklę persvarą (47:37).

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ toliau nemažino apsukų ir prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė net 16 taškų (75:59). Per likusį laiką vilniečiai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (94:82).