Š. Jasikevičiaus išvarymas nesutrukdė „Žalgiriui“ patekti į draugiško turnyro finalą

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-09-15

Šarūnas Jasikevičius gauna dvi technines pražangas ir yra išvaromas iš aikštės dar pirmajame kėlinyje. Vis dėlto, tai nesutrukdo Kauno „Žalgirio“ komandos vairą iš jo perėmusiam Dariui Maskoliūnui iškovoti antrosios pergalės draugiškame „Gloria Cup“ turnyre.

Be vyriausiojo trenerio likę kauniečiai nepasimetė ir po kietos kovos 78:71 nugalėjo Bursos „Tofaš“ komandą.

Rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose rungtyniavo 14 taškų pelnęs Artūras Milaknis. Brandonas Daviesas surinko 12 taškų ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius, o Dee Bostas pridėjo 11 taškų.

Energingai susitikimą pradėję kauniečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dvigubai (30:15). Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ sumažino apsuka ir svečių persvara sumažėjo iki 9 taškų (47:38). Po ilgosios pertraukos LKL čempionai išlaikė turėtą pranašumą ir šventė antrąją pergalę turnyre – 78:71.

Po dviejų iš eilės pergalių „Žalgiris“ pateko į „Gloria Cup“ turnyro finalą, kuris vyks sekmadienį.