20 taškų persvarą praradęs „Nevėžis“ turėjo pripažinti „Ventspils“ pranašumą

2017-09-15

Net dvidešimties taškų persvarą iššvaistę Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai Panevėžyje vykstantį Raimundo Sargūno turnyrą užbaigė skaudžia nesėkme.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai 80:81 (25:11, 25:23, 15:19, 15:28) turėjo pripažinti Juliaus Juciko atstovaujamos Ventspilio „Ventspils“ komandos pranašumą.

Nugalėtojų ekipą į priekį vedė Blake'as Hamiltonas surinkęs 21 tašką. Aukštaūgis lietuvis J. Jucikas per 26 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei išprovokavo 5 pražangas. Emmanuelis Ubila pridėjo 15 taškų.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė Gabrielius Maldūnas įmetęs 16 taškų, Roberto Stumbrio sąskaitoje buvo 15 taškų, Valerijus Lichodejus pridėjo 9 taškus.

Spurtu 13:0 rungtynes pradėję kėdainiečiai net 38 mačo minutes buvo priekyje, tačiau svečiai likus žaisti septynias sekundes galiausiai persvėrė rezultatą ir šventė pergalę rezultatu 81:80.

Ketvirtadienį vykusiame pusfinalyje „Nevėžis“ 73:79 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.