Dramą prieš klaipėdiečius laimėjęs „Wolves Twinsbet“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalį
E.Žaldario nuotr.

2024-05-13

Dramatiškai prasidėjo dar viena Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio serija. Joje pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „Wolves Twinsbet“, kuri namie 91:84 (31:22, 14:20, 19:21, 27:21) palaužė Klaipėdos „Neptūną“.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės vyks trečiadienį Klaipėdoje.

Garrisonas Brooksas ir Artūras Žagaras tempė į priekį svečių komandą, kuri rungtynių pradžioje įgijo apčiuopiamą persvarą – 14:6. Nors Mindaugas Girdžiūnas siekė tirpdyti „Neptūno“ atsilikimą (12:16), apie save vėl priminė G.Brooksas – 18:12.

Po pirmojo kėlinio „Wolves Twinsbet“ pirmavo 31:22, o skirtumas netrukus tapo dviženklis – 35:22. Ąžuolo Tubelio lyderystė skirtumą tirpdė (33:37), tuo tarpu Timas Lambrechtas svečius išvedė į priekį. Iniciatyvą trumpam „Neptūnas“ buvo perėmęs, bet po dviejų ketvirčių trapi persvara priklausė vilniečiams – 45:42.

G.Brooksas po dviejų kėlinių buvo jau pelnęs 14 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir rinkęs 21 naudingumo balą. Jis buvo vienintelis dviženklininkas abejose komandose.

Nors šeimininkai pabandė didinti savo persvarą po pertraukos, tai truko neilgai, nes kitokių planų turėjo Deividas Gailius – 51:52. Žygimantas Janavičius lygino rezultatą (57:57), tačiau iš toli pataikė ir Vaidas Kariniauskas, o galiausiai po trijų ketvirčių „Wolves Twinsbet“ turėjo minimalią persvarą – 64:63.

Lygi ir permaininga kova vyko ir toliau. D.Gailius dar vienu savo tolimu metimu naikino šeimininkų persvarą (71:71), tačiau vilniečiai surengė gerą atkarpą ir vėl tolo – 80:73. I.Sargiūnas skirtumą braukė kone perpus (76:80), dar tritaškį pelnė D.Gailius – 79:80. Liko 2 minutės, J.Tayloro lyderystė leido „Wolves Twinsbet“ jaustis užtikrinčiau – 84:79. Svarbius taškus pelnė M.Pacevičius, netrukus dar skyręs ir bloką varžovui, vis tik R.Sulaimono taškai su pražanga bei R.Minioto dėjimas kone tvirtino pergalę šeimininkams – 89:81.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 17, Eigirdas Žukauskas 16, Garrisonas Brooksas 14, Jeffery Tayloras 10 (7 atk. kam., 1/8 trit.), Christianas Mekowulu 8.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18 (4/8 trit.), Ąžuolas Tubelis 15 (10 atk. kam.), Martynas Pacevičius 12, Ignas Sargiūnas 11 (1/9 trit.), Thomasas Rutherfordas 9.