Utenoje krepšinio sirgalius pasitinka atnaujinta aikštelė
Foto: Betsafe-LKL

Utenoje krepšinio sirgalius pasitinka atnaujinta aikštelė

Autorius: LKL.lt
2024-05-14

Naujai užgimusi iniciatyva „LKL Street x RIMI“ pradeda nemokamų gatvės krepšinio užsiėmimų maratoną skirtinguose Lietuvos miestuose.

Pirmosios įvadinės treniruotės jau įvyko Jonavoje, Šiauliuose, Utenoje, Pasvalyje ir Mažeikiuose.

Pasitelkiant įtraukius krepšinio žaidimus ir veiklą koordinuojant krepšinio treneriams, treniruočių dalyviai kartu su „Betsafe-LKL“ krepšininkais turėjo galimybę praleisti puikų laiką.

Šį savaitgalį „LKL Street x RIMI“ projektas visų laukia Utenoje, kur bus paskelbtas oficialus treniruočių startas bei atnaujintos krepšinio aikštelės atidarymas.

Būtent viena iš Utenos miesto krepšinio aikštelių atnaujinta pagal projekto stilistiką. Čia jau visai netrukus vyks ir nemokamos krepšinio treniruotės, kuriose laukiami absoliučiai visi.

Gegužės 17 d. (penktadienį) numatytos treniruotės metu vyks ir bendruomenės šventė, kurioje su treniruotės dalyviais bendraus ir „Betsafe-LKL“ komentatorius Vaidas Čeponis, o kartu su LSU treneriais treniruotę ves ir Šarūnas Vasiliauskas.

„Lauko krepšinio aikštelės yra ta magiška vieta, kuri negali nežavėti. Kova, emocijos, bendravimas, pažintys, gal net pirmosios meilės… Kiekvieną kartą važiuodamas Utenos gatvėmis labai džiaugiuosi, matydamas sportuojantį jaunimą.

Smagu, kad dabartinės aikštelės yra modernios, stilingos, saugios. Ir labai smagu, kad prie jų sutvarkymo prisideda ne tik Utenos rajono savivaldybė, bet ir Lietuvos krepšinio lyga.

Kviečiu visus sportuojančius prisijungti prie šio projekto ir ne tik dalyvauti Lietuvos krepšinio lygos rengiamose treniruotėse, bet ir likusį laisvalaikį leisti krepšinio aikštelėse“, – sakė Utenos komandos vadovas Eimantas Skersis.

Šios treniruotės dalyviams suteiks galimybę ne tik sutikti ir iš arčiau pamatyti „Betsafe-LKL“ krepšininkus, bet ir, pavyzdžiui, sužaisti vienoje komandoje.

„Tikriausiai daugelis sutiks, kad krepšinis vienaip ar kitaip šalia visų mūsų. Vieni pradėjo žaisti jį kieme nuo mažų dienų o kiti aistringai stebėjo nacionalinės rinktinės varžybas. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie projekto „LKL Street x RIMI, kurio metu įvairių miestų gyventojams pavyks ne tik pažaisti gatvės krepšinį su bendraminčiais, bet ir pasisemti patirties iš patyrusių trenerių ar žinomų krepšinio grandų.

O kaip ir krepšinio aikštelės kiemuose, taip ir mūsų parduotuvės visuomet kažkur šalia namų - kieme, čia pat, kur patogu. Džiaugiamės, kad galime stiprinti bendruomeniškumą ir tose vietose, kur yra mūsų pirkėjai. O nemažiau svarbu, kad visuomet skatiname rinktis sveikiau - ne tik judėjimą, bet ir maistą, kurio mūsų parduotuvėse turime itin platų asortimentą. Tad raginsim kartu mušinėdami kamuolį varyti į kiemą ir dalintis geromis emocijomis“, – sakė „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Primename, jog registracija į gegužės 17 d. (penktadienį) vyksiančias treniruotes Utenoje jau prasidėjo. Peržiūrėti treniruočių tvarkaraštį ir atlikti privalomą registraciją galite atlikti čia.

Čia galite pasigrožėti atnaujintos Utenos aikštelės vaizdais: 

UAB „Rinvila“ ir UAB „Tango Print“ dėka ryškiomis Utenos klubo spalvomis nušvito „Saulės“ gimnazijos krepšinio aikštelė.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris