Dar vienas „Juventus“ naujokas – K. Guščikas

Dar vienas „Juventus“ naujokas – K. Guščikas

Autorius: LKL.LT
2017-08-11

Utenos „Juventus“ klubas laimėjo principinę kovą iškart su keliomis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ekipomis ir prisiviliojo 25 metų 205 cm ūgio Karolį Guščiką. Su puolėju pasidaryta vienerių metų sutartis.

Krepšininkas prieš kelias dienas abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su Vilniaus „Lietuvos rytu“ ir sulaukė daugelio LKL komandų dėmesio. Visgi galiausiai puolėjas nusprendė padėti parašą ant sutarties su Utenos ekipa.

„Juventus“ apie sutartį su K. Guščiku pranešė praėjus vos kelioms valandoms po to, kai išplatino pranešimą apie sudarytą sutartį su vienu geriausių Lenkijos lygos gynėju Anthony Irelandu.

Praėjusį sezoną K. Guščikas žaidė Alytaus „Dzūkijos“ klube ir LKL pirmenybėse per vidutiniškai 25 minutes pelnė po 8,8 taško (dvitaškiai 48,4 proc., tritaškiai 26,9 proc., baudos 64,4 proc.), atkovojo po 7,7 kamuolio, atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo, blokavo po 0,8 metimo bei rinko po 12,4 naudingumo balo.

„Karolis man gerai pažįstamas žaidėjas, todėl džiaugiuosi, kad klubui pavyko prikalbinti jį prisijungti prie „Juventus“ gretų. Net neabejoju, kad nuo to laiko, kai kartu dirbome Šiauliuose, jis patobulėjo ir bus didelė paspirtis mūsų klubui“, – teigė „Juventus“ klubo treneris Gediminas Petrauskas.

Artimiausiu metu „Juventus“ ketina sudaryti sutartis su dviem legionieriais aukštaūgiais bei vienu gynėju, kuris veikiausiai bus lietuvis.

Į pirmąją stovyklą G. Petrausko komanda rinksis rugpjūčio 15 dieną, o, be K. Guščiko, sutartis su „Juventus“ klubu taip pat turi Dovis Bičkauskis, Arvydas Šikšnius, Simas Buterlevičius, Mindaugas Kupšas, Anthony Irelandas, Laurynas Samėnas, Jonas Zakas ir Ugnius Nikitinas.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris