Revanšą Panevėžyje pasiekę „Wolves Twinsbet“ išlygino seriją dėl bronzos

2024-06-06

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsibėgėjo intrigos nešykštinti kova dėl bronzos medalių.

Antrajame mažojo finalo mače Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namie 73:81 (17:21, 14:20, 18:20, 24:20) krito prieš Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Komandos apsikeitė pergalėmis svečiose arenose ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygiu – 1:1.

Rungtynės startavo kovingai, o Dovio Bičkauskio tritaškis įsibėgėjus pirmam ketvirčiui persvėrė rezultatą – 15:14. Ketvirtį solidžiau užbaigė „vilkai“, bet po pertraukėlės Džordže Gagičius drebino krepšį dėjimu – 19:21.

Gynyboje Regimantą Miniotą praleidęs D. Gagičius lietuvį stabdė itin kietai ir gavo nesportinę pražangą (30:35). Kaip ir pirmajame serijos mače, vilniečiai į ilgąją pertrauką išsinešė dviženklį pranašumą – 41:31.

Grįžus iš rūbinių svečiai truktelėjo dar toliau po Vaido Kariniausko tritaškio – 51:38. Gediminas Orelikas aikštės viduryje gudriu judesiu sau ant rankų pakabino Tre’Shawną Thurmaną, uždirbdamas tris baudų metimus – 45:53. Dviženklį skirtumą tarp komandų grąžino Rasheedas Sulaimonas – 59:49.

Pertraukos po trečiojo kėlinio metu iš aikštės vidurio pataikė vienas iš „7bet-Lietkabelio“ gerbėjų, tarsi šio epizodo įkvėpti panevėžiečiai priartėjo ir netruko išsiveržti į priekį – 64:61. „Vilkai“ iniciatyvą atsiėmė savo spurtu ir V. Kariniausko tritaškiu – 71:64. Penktoji pražanga iš rungtynių eliminavo T. Thurmaną, Kristupas Žemaitis ir Deividas Sirvydis apsikeitė taikliais metimais – 74:69. Paskutinėse atakose svečiams pavyko apginti trapią persvarą.

„Wolves Twinsbet“ šiame mače vertėsi devyniais žaidėjais – traumos prisidėti prie pergalės neleido Garrisonui Brooksui, Jeffery Taylorui ir Christianui Mekowulu.

Puikią formą sezono finišo tiesiojoje išlaiko R. Miniotas – 28 minutės, 17 taškų (4/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/7 baudų metimų), 9 atkovoti, 2 perimti ir prarastas kamuolys, 3 pražangos bei 25 naudingumo balai.

„Vilkai“ dvigubai rečiau klydo (7:14), tačiau pralaimėjo kovą dėl kamuolių (32:38), o itin dažnai mestus tritaškius pataikė retai (12/41, 29 procentai). Vis dėlto šeimininkai iš toli metė dar prasčiau – 4/21, 19 procentų tikslumas.

D. Sirvydis Panevėžio ekipos neištempė per 32 minutes surinkdamas 19 taškų (4/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 4 atkovotus ir 2 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 pražangas bei 19 naudingumo balų. Vis dėlto jo žaistą atkarpą „7bet-Lietkabelis“ pralaimėjo net 16 taškų skirtumu.

Trečiasis serijos mačas Vilniuje vyks sekmadienį (birželio 9-ąją), 17.20 val.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 19 (2/7 tritaškių, 4 atk. kam.), Džordže Gagičius 12 (7 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 11 (2/6 tritaškių), Gediminas Orelikas 10 (7 atk. kam., 0/5 tritaškių), Vytenis Lipkevičius 6 (4 atk. kam.).

„Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas 17 (9 atk. kam., 4/5 dvitaškių), Eigirdas Žukauskas 14 (4 atk. kam., 2/8 tritaškių), Vaidas Kariniauskas (3/4 tritaškių, 4 atk. kam., 4 klaidos) ir Tre'Shawnas Thurmanas (1/7 tritaškių, 4 rez. perd.) po 13, Arturas Žagaras (6 rez. perd., 1/5 tritaškių), Rasheedas Sulaimonas (1/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių), Kristupas Žemaitis (4 atk. kam., 5 rez. perd., 2/6 tritaškių) ir Arnas Beručka po 6.