„Lietkabelis“ patyrė nesėkmę turnyre Liepojoje

2017-09-10

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas nesėkme baigė turnyrą Latvijoje. Lietuvos vicečempionas 71:77 (18:14, 21:19, 23:26, 9:18) nusileido „Samaros“ krepšininkams.

Per pirmuosius du kėlinius situaciją kontroliavo „Lietkabelis“, kuris visą laiką buvo priekyje ir pirmavo 5–7 taškų skirtumu. Po pertraukos panevėžiečiai vis dar išliko priekyje (62:59) po trijų ketvirčių, bet per paskutines dešimt žaidimo minučių Artūro Štalbergo auklėtiniai užstrigo puolime ir pirmavę 33 minutes šiame susitikime vis tiek patyrė nesėkmę.

Kšištofas Lavrinovičius pelnė 15 taškų ir buvo rezultatyviausias „Lietkabelio“ gretose. Naujokas iš JAV Gary Taltonas surinko 14 taškų, Darjušas Lavrinovičius – 12, Lorenzo Williamsas – 9.

Turnyre nežaidė kelio traumą patyręs Gintaras Leonavičius. „Lietkabelyje“ taip pat nėra Žanio Peinerio, kuris su Latvijos rinktine pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį, bei Ado Juškevičiaus. Gynėjas prie komandos draugų prisijungs artimiausiomis dienomis.

Paskutinis „Lietkabelio“ pasitikrinimas prieš LKL sezono startą bus rugsėjo 14–15 dienomis Raimundo Sargūno taurės metu. Pusfinalyje panevėžiečiai „Cido“ arenoje kovos prieš Kėdainių „Nevėžį“. Finale lauks Alytaus „Dzūkijos“ bei Ventspilio „Ventspils“ poros laimėtojas.