P. Jankūno vedamas „Žalgiris“ pranoko „Chimki“

Autorius: lkl.lt
2017-09-08

Uždarų durų rungtynėse Kauno „Žalgiris“ po atkaklios kovos 78:76 (28:31, 17:15, 18:14, 15:16) įveikė kitą sezoną Eurolygoje žaisiančią Maskvos srities „Chimki“.

Kauniečiai galingu spurtu užbaigė pirmąjį kėlinį – Paulius Valinskas įmetė dvitaškį, Dee Bostas pridėjo tritaškį, o sėkmingą atkarpą 7:0 vainikavo Luko Ulecko metimas su sirena, po kurio „Žalgiris“ deficitas sumenko iki 3 taškų (28:31).

Antroje kėlinio pabaigoje rusai pelnė 7 taškus paeiliui, o kauniečių taškų badą nutraukė taiklus Pauliaus Jankūno baudos metimas. Aaronas White'as paskutinę sekundę pataikė tritaškį iš krašto (45:46).

Likus žaisti 2 minutes Antanas Kavaliauskas įmetė puskablį, o P. Jankūnas pridėjo dvitaškį su pražanga, kuris leido kauniečiams persverti rezultatą 73:72.

Lemiamu metu sublizgėjo Brandonas Daviesas. Pirmiausia jis pakartojo netaiklų komandos draugo metimą, o kitoje atakoje pridėjo dar du taškus (77:74).

P. Jankūnas „Žalgirio“ gretose surinko 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus. D. Bostas pridėjo 13 taškų, B. Daviesas ir P.Valinskas (5 rez. perd.) po 9, o A. White'as – 8.

Rusų ekipoje rezultatyviausiai žaidė buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas, kurioje sąskaitoje 18 taškų. Tiesa, 15 iš jų jis pelnė per pirmąją rungtynių dalį.