„Lietkabelio“ vadovas apie A. Juškevičių: „Mūsų rankose būtų sprendimas, ar jį parduoti“

„Lietkabelio“ vadovas apie A. Juškevičių: „Mūsų rankose būtų sprendimas, ar jį parduoti“

Autorius: lkl.lt
2017-09-04

Panevėžio „Lietkabelio“ vadovai gali trinti rankomis, kad su Adu Juškevičiumi pasirašė sutartį dar prieš Senojo žemyno pirmenybes. Paskutinę akimirką į Lietuvos rinktinę pakliuvęs krepšininkas tapo tikru rinktinės „X faktoriumi“. Vargu, ar gynėjas dabar būtų įkandamas Aukštaitijos klubui.

„Ado geras žaidimas tikrai mūsų nestebina, – sakė „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius. – Žinojome, jog jis gali bet kada iššauti. A. Juškevičius puikiai žaidžia atakuojančio gynėjo pozicijoje, o priešininkai, ko gero, į jį mažiau kreipė dėmesį, dėl to ir buvo nubausti.“

Į paskutinės minutės traukinį suspėjęs A. Juškevičius tapo svarbia figūra rinktinėje. Po trejų sužaistų rungtynių gynėjas yra ketvirtas rezultatyviausias komandos krepšininkas (vid. 9,3 taško), į priekį užleisdamas tik patikrintus lyderius: Mantą Kalnietį (vid. 10,3 taško), Joną Valančiūną (vid. 11 taškų) bei Mindaugą Kuzminską (vid. 16 taškų).

Negana to, A. Juškevičius yra taikliausias ekipos snaiperis. 5 iš 9 jo tritaškių šiose pirmenybėse pasiekė tikslą.

Stipriausiai LKL vicečempionų naujoko žvaigždė sužibo paskutinėse rungtynėse su Italija. Tuomet A. Juškevičius pelnė 20 taškų, tapo rezultatyviausiu ir pagrindiniu svarbios pergalės kalviu.

Ar tokią formą demonstruojantis gynėjas nepritrauks potencialių pirkėjų?

„Kontrakte nėra numatytos išpirkos sumos, tai turėtų įvykti bendru, abi puses tenkinančiu susitarimu, – dėstė M. Ignatavičius. – Jeigu kontraktą išpirks, tuomet neteksime Ado, bet gausime piniginį atlygį. Dėl to nėra didelių problemų. Mūsų rankose liktų sprendimas parduoti jį, ar ne. Šiai dienai jis yra „Lietkabelio“ komandos narys ir jokių veiksmų imtis neketiname.“

A. Juškevičius nėra vienintelis „Lietkabelio“ atstovas, žaidžiantis Europos čempionate. Latvijos rinktinės marškinėlius vilki kitas panevėžiečių naujokas – Žanis Peineris.

Du krepšininkai Senojo žemyno pirmenybėse – antras didžiausias rezultatas LKL, į priekį užleidžiantis tik Kauno „Žalgirį“. Net penki žalgiriečiai šiuo metu žaidžia Europos čempionate. Dar po vieną atstovą turi Vilniaus „Lietuvos rytas“ bei Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Tai didžiulė garbė Panevėžio klubui, tačiau dėl to kenčia komandos pasiruošimas sezonui.

„Iki šios dienos turėjome tik pusę komandos, – teigė M. Ignatavičius. – Žygimantas Skučas sirguliavo, Donatas Tarolis atstovavo studentų rinktinei, du žaidėjai – vyrų rinktinėms – tai yra sudėtinga. Žaidėjams reikia laiko adaptuotis, susižaisti. Sezono pradžioje gali būti tam tikrų problemų, tačiau vis tiek žiūrime visą sezoną, o ne tik jo pradžią.

Tokia yra situacija, turime gerus žaidėjus, o jie privalo žaisti už savo šalį. Sezono eigoje A. Juškevičius su Ž. Peineriu ne tik padės pritraukti žiūrovų, bet ir iškovoti pergales tiek LKL, tiek Europos taurėje.“

Europos pirmenybės baigsis rugsėjo 17-osios vakarą, o LKL čempionato startas – rugsėjo 19-ąją. Jame „Lietkabelis“ namų tvirtovėje ginklais surems su Utenos „Juventus“ krepšininkais.

Visgi M. Ignatavičius neabejoja, kad tiek A. Juškevičius, tiek Ž. Peineris sezono atidaryme žais.

„Tikiuosi, kad tiek Lietuvos, tiek Latvijos rinktinės žais iki pat pirmenybių pabaigos ir parsiveš medalius. Mūsų krepšininkai – aukso, latviai – sidabro. Visgi net neabejoju, kad abu žaidėjai startuos rugsėjo 19-ąją. Tam galėtų sutrukdyti nebent traumos“, – užbaigė M. Ignatavičius.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris