„Lietuvos ryto“ naujokai T.Leslie ir B.Baronas atvyko į Vilnių

„Lietuvos ryto“ naujokai T.Leslie ir B.Baronas atvyko į Vilnių

Autorius: lrytas.lt
2014-08-18
Ambicingi ir tikintys, kad atneš džiugių pokyčių – tokiomis mintimis Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokai Travisas Leslie ir Billy Baronas atvyko į Lietuvą.

Abu amerikiečiai – svarbi „Lietuvos ryto“ klubo permainų dalis. Iš abiejų tikimasi daug – to nori ne tik vadovai ir sirgaliai, bet ir naujasis ekipos treneris Virginijus Šeškus. Ne ką mažesnius reikalavimus sau kelia ir krepšininkai.

Dairosi į NBA

Nors tiek B.Baronas, tiek T.Leslie akcentuoja, kad darys viską, ko reikia komandai, paklausti apie trampliną NBA nusišypso. Juk vienas kitam netrukdo – kuo geriau pasirodysi, tuo geriau bus komandai, tuo geresnę galimybę gausi.

„Man tai yra puiki proga. „Lietuvos rytas“ - gera komanda, turi įdomią istoriją. Jeigu šiemet sužaisiu gerai, kitąmet gali nutikti visko“, - sakė T.Leslie.

24 metų 193 cm ūgio gynėjas jau yra ragavęs NBA duonos, kai vilkėjo „Los Angeles Clippers“ marškinėlius. O 23 metų 188 cm ūgio įžaidėjas B.Baronas apie tai dar tik pasvajoja. Praėjusį sezoną jis leido NCAA, Kanizijaus universiteto komandoje, tad buvo netoli elito, bet jėgų kartu išmėginti nepavyko.

„Pažiūrėsime. Būtų šaunu, bet „Lietuvos rytas“ yra geras klubas. Kitaip nebūčiau čia“, - sakė B.Baronas.

Žada šou

Praėjusį sezoną „Šiauliuose“ žaidęs T.Leslie Lietuvos krepšinyje atrado savo gerbėjų būrį. Ištobulinti dėjimai nepaliko abejingų ir per rungtynes, ir per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „Visų žvaigždžių dieną“. Kas lankėsi ar per televiziją matė T.Leslie šuolius, tikrai žino, apie ką kalbama.

„Tai vienas dalykų, kuriuos mėgstu ir darau. Visą gyvenimą esu žinomas dėl dėjimų į krepšį. Tai tikrai nepasikeis. Man patinka sirgaliams parodyti šou ir kartu padėti komandai“, - sakė T.Leslie. Jis pažadėjo „Lietuvos ryto“ sirgaliams, kad jiems pademonstruos ne vieną savo triuką, po kurio aidės plojimai.

Kiek kitokių efektų gerbėjai turėtų tikėtis iš B.Barono. Krepšininkas Kanizijaus universiteto komandoje pelnydavo po 24,1 taško. Jis buvo ketvirtas pagal rezultatyvumą NCAA. Tačiau ne tik taškai amerikiečiui svarbu.

„Aš galiu daryti viską, ko paprašys. Man patinka mesti, tačiau aš moku atlikti perdavimus. Tai irgi mano geroji savybė“, - sakė 5,3 rezultatyvaus perdavimo praėjusį sezoną atlikęs B.Baronas.

Laukia užduočių

Abu legionieriai dar su V.Šeškumi nėra kalbėję, tačiau sutartai pabrėžia, kad yra pasirengę priimti bet kokį vaidmenį.

„Turiu žaisti savo krepšinį, sunkiai dirbti, stengtis dėl komandos. Reikia gerai vykdyti savo užduotis“, - aiškino T.Leslie. B.Baronas pabrėžė, kad nors jam 23-eji, jis ketina būti girdimas komandoje. Tiesa, krepšininkas irgi laukia nurodymų, nors jau įsivaizduoja, ką turės daryti „Lietuvos ryte“.

„Galiu gerai žaisti. Galiu pelnyti taškus, padėti atsiskleisti kitiems. Turiu viską, ko reik, - sakė B.Baronas. - Jeigu treneris paprašys dalinti kamuolius, taip ir darysi. Reikės mesti – mesiu. kaip įžaidėjas turiu atlikti savo darbą – padėti vaikinams siekti tikslų. Negaliu būti savanaudis. Viskas kas svarbu – komanda.“

Nori titulų

„Lietuvos ryto“ sirgaliams pastarieji metai sunkūs. Komandai stringant jie pradeda jausti trofėjų badą, bet panašu, kad legionieriai rimtai nusiteikę troškulį numalšinti.

„Taip. Tikrai manau, kad būsime pirmi“, - apie LKL čempionatą kalbėjo T.Leslie.

B.Baronas save ir komandą matė dar aukščiau.

„Turime laimėti Europos taurės titulą ir LKL. Juk mes to čia ir atvykome, dėl to dirbsime. Aš turiu vesti vyrukus į priekį, padėti jiems. Noriu padėti kitiems žaisti geriau ir laukti savojo šanso“, - sakė B.Baronas.

Jis su nekantrumu laukia, kada galės pažinti Vilnių.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris