„Dzūkija“ sukomplektavo komandos branduolį

„Dzūkija“ sukomplektavo komandos branduolį

Autorius: LKL.LT
2017-08-11

Alytaus „Dzūkijos“ komanda pirmadienį pradeda pasirengimą jubiliejiniam, 25-ajam LKL sezonui. Klubo treneriai ir vadovai dar nebaigė komplektacijos, tačiau pirmoje stovykloje dalyvaus komandos branduolys.

„Dzūkija“ sudariusi sutartis su aštuoniais žaidėjais, portalui lkl.lt atskleidė „Dzūkijos“ vadovas Antanas Sakavickas.

Penki žaidėjai gynė „Dzūkijos“ garbę praėjusį sezoną: ispanas Alejandro Hernandezas (naudingumas 11,5), Paulius Danisevičius (naud. 2,4), Gediminas Navickas (naud. 5,2), rusas Anatolijus Kaširovas (naud. 8,7) ir didžiąją dalį sezono Alytaus klube RKL praleidęs dar vienas rusas Jegoras Gontarevas.

„Džiugu, kad jie žino puikaus slovėnų specialisto Andrejaus Urlepo sistemą, jo stilių, todėl naujiems žaidėjams bus kur kas lengviau įsilieti į sistemą“, – teigė A. Sakavickas.

„Dzūkijos“ vadovas džiaugiasi užpildęs vidurio puolėjų grandį. Vakar sutarta pratęsti sutartį su A. Kaširovu (30 m., 2015 cm), kiek anksčiau Alytaus klubą papildė ir buvęs Latvijos rinktinės žaidėjas Andrejus Šelakovas (28 m., 208 cm) – jis atstovavo šaliai 2011-ųjų ir 2013-ųjų Europos čempionatuose.

Į Alytų taip pat atvyksta Gediminas Žalalis iš Joniškio „Delikateso“ ir Dominykas Domarkas, su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tapęs NKL čempionu.

„Rytoj turi atskristi dar vienas užsienietis, – komplektacijos įkarščio darbus atskleidė „Dzūkijos“ vadovas. – Dabar rinkoje esame karštas klientas agentams.“

Pirmadienį prasidėsiančioje treniruočių stovykloje pasirodyti turėtų Haroldas Saprykinas, Deividas Kumelis ir Kajus Okmanas, ieškantys naujos karjeros stotelės.

„Dzūkija“ ketina sužaisti 4-5 draugiškas rungtynes, o LKL čempionatą pradės rugsėjo 20 d. rungtynėmis su čempionu Kauno „Žalgiriu“.

Alytaus komanda praėjusį sezoną užėmė 8 vietą reguliariajame sezone, bet šią vasarą į klubą grįžęs A. Sakavickas kelia aukštesnius tikslus.

„Man teko vadovauti šiai komandai prieš 15 metų, – darbą Alytaus „Alitoje“ 1997-2005 m. prisiminė A. Sakavickas. – Alytus tuomet džiaugdavosi mažuoju finalu, laimėjome NEBL iššūkio taurę. Tikimės, kad galbūt ne šiemet, bet pergalės grįš į Alytų.“

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris