„Neptūną“ papildė amerikietis įžaidėjas

„Neptūną“ papildė amerikietis įžaidėjas

Autorius: LKL.LT
2017-09-22

Klaipėdos „Neptūnas“ sudarė sutartį su 28 metų 183 cm ūgio įžaidėju Malcolmu Armsteadu.

Amerikietis prie komandos prisijungs jau šį sekmadienį, tačiau vargu pasirodys rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“. Įžaidėjo debiuto uostamiesčio komandoje tikimąsi rugsėjo 28 dieną, mače su Kauno „Žalgiriu“.

„Mes ieškojome kitokio stiliaus žaidėjo, nei Mindaugas Girdžiūnas. Mums reikia daugiau greičio, energijos, aštrumo ir rezultatyvių perdavimų. To tikimės iš naujojo įžaidėjo. Gali būti, kad tiek M. Girdžiūnas, tiek M. Armsteadas galės vienu metu rungtyniauti aikštėje“, - teigė „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis.

M. Armsteadas rungtyniavo Aleksandro Trifunovičiaus treniruojamoje Giresuno „Yesilgiresun Belediye“ (Turkija) komandoje. Šioje ekipoje yra žaidęs ir Lietuvos krepšininkas Deividas Dulkys. 

Turkijos pirmenybėse amerikietis sužaidė 29 rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnė po 12,9 taško, atlikdavo po 5,2 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo po 2,9 kamuolio.

„Neptūnas“ pergale pradėjo sezoną – ketvirtadienį 82:73 pranoko „Šiaulius“ nepaisant to, kad dėl traumos nežaidė Tomas Delininkaitis.

Sekmadienį „Neptūnas“ žais pirmas rungtynes namie – priims Kėdainių „Nevėžį“.

Šį mėnesį „Neptūno“ direktoriumi tapęs Artūras Žalys teigė, kad jau įsisuko į darbų verpetą.

„Nuolat vaikštau pas rėmėjus, bendrauju su jais, – cituojamas A. Žalys. – Jau pavyko pritraukti kelis rėmėjus ir tuo labai džiaugiamės. Vyksta intensyvus darbas su rėmėjais ir nežadame sustoti.“

Po to, kai Klaipėdos „Neptūno“ klubo administracijoje įvyko permainos – nuo vasario mėnesio direktoriaus pareigas ėjusį Algimantą Ercių pakeitė naujasis vadovas A. Žalys – viešojoje erdvėje pasigirdo įvairių nuogąstavimų dėl klubo situacijos.

Naujasis klubo vadovas teigia į jokias intrigas nesiveliantis.

„Aš suprantu, kad vadovo pakeitimas visada yra jautrus klausimas, tačiau aš vadovo atleidimo procese nedalyvavau, o tiesiog priėmiau pasiūlymą eiti vadovo pareigas ir sustiprinti klubo valdymą, – sakė A. Žalys. – Viešojoje erdvėje pasigirdo kalbų, kad buvusiam klubo vadovui buvo siūlyta mano pavaduotojo kėdė. Aš asmeniškai nežinau su kuo ir ką jis tarėsi, tiesiog A. Erciui pasiūliau eiti Komunikacijos vadovo pareigas, tai yra tas pačias pareigas, už tą patį atlyginimą, kurias jis ėjo iki tol, kol vasario mėnesį buvo paskirtas laikinuoju „Neptūno“ vadovu. Jis nesutiko.“

Jis teigia, kad svarbu ne kalbos ar kitų dirbtinai keliamos intrigos, o daromi realūs darbai ir tai, kad komandos žaidėjai, treneriai, personalas ir krepšinio sirgaliai galėtų mėgautis gražiu savo miesto komandos žaidimu bei pergalėmis.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris