„Betsafe“ prognozė: pirmojo ketverto komandų pergalės

„Betsafe“ prognozė: pirmojo ketverto komandų pergalės

Autorius: LKL.lt
2017-09-30

Šį savaitgalį „Betsafe–LKL” pirmenybėse laukia ketverios rungtynės, kuriose varžovus egzaminuos keturios stipriausios šalies komandos.

Be pralaimėjimų žengiantys Klaipėdos „Neptūno” ir Panevėžio „Lietkabelio” klubai mėgins pratęsti pergalių serijas žaisdami prieš Prienų–Birštono „Vytautą” bei Šiaulių „Šiaulius”, tuo metu Kauno „Žalgiris” ir Vilniaus „Lietuvos rytas” pralaimėjimų kartėlį mėgins nuplauti dvikovose su Kėdainių „Nevėžiu” ir Alytaus „Dzūkija”.

LKL.lt kartu su lažybų bendrove „Betsafe” pateikia šių mačų prognozes.

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Alytaus „Dzūkija” (Šeštadienį, 17:15, Vilnius, BTV, DELFI ir LKL.LT)

Kaip niekada stipriai sezonui besiruošę vilniečiai perdegė. Visam sezonui jėgų bateriją užkrauti norėjęs „Lietuvos rytas“ persistengė, o nuovargį pajutę krepšininkai trečiadienį niekaip nespėjo prieš kaip viesulą skriejantį „Lietkabelį“.

Nors sostinės komandos pralaimėjimas panevėžiečiams buvo skaudus, tačiau dabar puiki proga atsitiesti – į Vilnių atvyksta vieną pergalę per tris mačus turinti „Dzūkija“.

Alytiškių treneris Nikola Vasilevas puikiai pažįsta „Lietuvos rytą“ – šiame klube jis dirbo tiek trenerio Tomo Pačėso, tiek Rimo Kurtinaičio asistentu.

Visgi vargu ar turima informacija padės rimčiau pasipriešinti dzūkams. „Lietuvos rytas“ yra geriausiai puolanti lygos komanda, vidutiniškai į varžovų krepšį įmetanti net po 88,3 taško. „Dzūkija“ per mačą nesugeba peržengti 70 taškų ribos (vid. 69,3 tšk.), o tai antras blogiausias rezultatas pirmenybėse.

Neseniai Alytaus komandos vairą perėmęs Vasilevas galbūt dar nespėjo įdiegti savo žaidimo filosofijos. „Dzūkijai“ sunkiai sekasi dalintis kamuoliu, per rungtynes atlieka vos po 12,3 rezultatyvaus perdavimo. Tai – blogiausias rodiklis lygoje.

Priešingai yra Sostinės ekipoje, kuri per mačą surenka po 21 rezultatyvų perdavimą.

„Betsafe“ prognozuoja, kad trečiadienį patirtą skausmą vilniečiai nuplaus šiandieninėje dvikovoje su „Dzūkija“.

Prienų–Birštono „Vytautas” – Klaipėdos „Neptūnas” (Sekmadienį, 17:00, Prienai, DELFI ir LKL.LT)

„Vytautas“ yra viena iš keturių lygos komandų dar nepatyrusių pergalės skonio. „Neptūnas“ – viena iš dviejų dar nejutusiu pralaimėjimo kartėlio.

Ketvirtadienį uostamiesčio krepšininkai ant menčių paguldė čempioną Kauno „Žalgirį“, o po dvikovos Kazys Maksvytis kalbėjo apie didelį tikėjimą savo komanda bei aukštus tikslus.

Prienų komanda įsigijo įžaidėją veteraną Gediminą Maceiną, tačiau vargu ar jis aikštelėje sugebės drastiškai pakeisti įvykius.

Minkštai besiginantys prieniškiai per mačą perima tik po 4 kamuolius, o tai bus problema prieš galingą „Neptūno“ puolimo mašiną, kuri vidutiniškai pelno po 82,3 taško per susitikimą.

Virginijaus Šeškaus komanda kaip įprasta stipriai remiasi tolimais metimais. Būtent tritaškiai yra vienintelis „Vytauto“ šansas išsigelbėti. Prieniškiai per rungtynes vidutiniškai meta net po 27 tolimus metimus, tačiau iš jų pataiko vos po 6.

„Betsafe“ spėja, kad kaip iš natų sezoną pradėjęs „Neptūnas“ neturės vargo ir šįkart.

Kėdainių „Nevėžis“ – Kauno „Žalgiris“ (Sekmadienį, 17:15, Kėdainiai, BTV, DELFI ir LKL.LT)

Ketvirtadienį antausį nuo „Neptūno“ gavęs „Žalgiris“ vis dar yra ieškojimų kelyje. Buksuojantis žaidimas sezono pradžioje yra normalus ir logiškai paaiškinimas reiškinys.

Visgi labiausiai kauniečių strategą Šarūną Jasikevičių neramina kovos stoka bei įžaidėjų komandos nevaldymas. Pasak stratego, dvikovoje su klaipėdiečiais iš 20 komandos klaidų 12 priklausė įžaidėjams.

Jei pastarasis dalykas yra ištaisomas ir tam reikia lako, tai kautis čempionai privalo visada.

Galima numanyti, kad specialisto kritika pasieks žalgiriečių ausis ir šie mėgins įrodyti savo vertę dvikovoje su „Nevėžiu“.

Kėdainiečiams mačas su „Žalgiriu“ bus tik antroji jų dvikova šio sezono „Betsafe–LKL” pirmenybėse. Pirmosiose rungtynėse jie neturėjo jokių šansų Klaipėdoje prieš „Neptūną“, o vėliau dalyvavo FIBA Europos taurės atrankoje.

„Žalgiris“ prieš Ramūno Cvirkos kariauna turi pranašumą visose pozicijose ir privalo tą įrodyti aikštelėje.

„Betsafe” prognozuoja, kad motyvuoti žalgiriečiai lengvai susidoros su „Nevėžiu“.

Panevėžio „Lietkabelis“ – Šiaulių „Šiauliai“ (Sekmadienį, 18:15, Panevėžys, DELFI ir LKL.LT)

Praėjusiame ture panevėžiečiai nepaliko jokių vilčių „Lietuvos rytui“ bei įsitaisė pirmoje „Betsafe–LKL” turnyrinės lentelės vietoje. Šiandieninis varžovas – atsigaunantys „Šiauliai“.

Su Antano Sireikos sugrįžimu į Saulės miestą sugrįžo ir pergalės. Jaunieji šiauliečiai jau per pirmuosius tris mačus iškovojo dvi pergales.

Tačiau būtent jaunas amžius jiems turėtų kišti koją prieš vieną labiausiai patyrusių lygos ekipų. A. Sireikos kariaunos amžiaus vidurkis – vos 23,9 metų. Mažai aukšto lygio dvikovų per karjerą matę šiauliečiai daro daugiausiai klaidų lygoje – net po 16,7.

„Lietkabelis“ – viena labiausiai patyrusių lygos komandų, kurios amžiaus viudrkis 28,8 metų. Ramybė ir užtikrintumas juntamas ir aikštelėje, panevėžiečiai per susitikimą vidutiniškai suklysta po 10 kartų, o tai gerausias rezultatas tarp visų komandų.

Abu klubai sezono pradžioje demonstruoja panašaus pajėgumo gynybą, tačiau didžiausias skirtumas – puolime. Panevėžiečiai per susitikimą varžovams įsūdo net 86 taškus, kai Saulės miesto atstovai sukrapšto vos po 72 taškus.

„Betsafe“ spėja, kad namuose žaidžiantis „Lietkabelis“ pratęs pergalių seriją įveikdami „Šiaulius“.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris