„Neptūnas“ paliko „Juventus“ be pergalių

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-10-07

Trečiajame kėlinyje pabėgusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa persvarą išbarstė, bet iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Klaipėdiečiai išvykoje 73:72 vos neprisižaidė su vis dar be laimėjimų liekančiu Utenos „Juventus“ klubu.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes Juanas Palaciosas išlygino rezultatą (72:72). Toliau sekė abiejų komandų taškų badas, o lemiamomis akimirkomis du baudos metimus metęs Edgaras Želionis realizavo tik vieną metimą (73:72). „Juventus“ atsakui buvo likusios 1,5 sekundės, tačiau Anthony Irelando tritaškis su sirena skriejo pro šalį.

„Kai „Neptūnas“ pabėgo į priekį ketvirtajame kėlinyje mes parodėme charakterį ir sugrįžome į rungtynes, – po mačo šnekėjo uteniškių strategas Gediminas Petrauskas. – Galas tikrai nesužaistas taip, kaip norėjome, todėl turime pripažinti „Neptūno“ pranašumą.“

Naudingiausiai „Neptūno“ gretose žaidė Arnas Butkevičius, pelnęs 13 taškų, atkovojęs 8 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 28 naudingumo balus.

„Džiaugiuosi, kad pavyko iškovoti pergalę Utenoje, nes čia visada visiems yra sunku rungtyniauti“, – teigė klaipėdiečių gynėjas A. Butkevičius.

20 taškų pridėjo naudingiausias „Betsafe–LKL“ čempionato rugsėjo mėnesio krepšininkas J. Palaciosas.

„Esu patenkintas pergale, bet, manau, kad galėjome ją išsikovoti daug lengviau“, – sakė „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis.

„Juventus“ ekipoje net keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Arvydas Šikšnius ir Mindaugas Kupšas surinko po 12, o A. Irelandas ir Laronas Dendy pelnė po 11 taškų.

Mačą geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo (15:7). Po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo svečiai (17:10). Antrajame ketvirtyje A. Šikšniaus vedami „Juventus“ krepšininkai atsitiesė ir persvėrė rezultatą savo naudai (39:31). Prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo uteniškiai – 40:35.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ įjungė aukštesnę pavarą – laimėjo ketvirtį net 29:15 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (64:55).