Giedrius
Staniulis
Paskutinės rungtynės
Žaidėjas šiame sezone nesužaidė nei vienų rungtynių.
LKL TV įrašai
Naujienos
Žaidėjas šiame sezone nesužaidė nei vienų rungtynių.
Žaidėjas šiame sezone nesužaidė nei vienų rungtynių.
| G | GS | MIN | 2P | 3P | FT | REB | AS | TO | ST | BS | PTS | EFF | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Šiauliai
2024-2025 m.
|
17 | 3 | 14:33 | 34/51 (66,7%) | 0/0 (0,0%) | 10/22 (45,5%) | 2.88 | 0.71 | 0,5 | 0,6 | 0,3 | 4.59 | 5.53 |
|
M Basket-Delamode
2024-2025 m.
|
12 | 8 | 23:06 | 37/67 (55,2%) | 0/0 (0,0%) | 10/20 (50,0%) | 6.5 | 1.33 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 7 | 10.58 |
|
M Basket-Delamode
2023-2024 m.
|
34 | 34 | 26:21 | 161/273 (59,0%) | 0/0 (0,0%) | 69/125 (55,2%) | 8.41 | 1.18 | 1,9 | 0,9 | 0,7 | 11.5 | 15.68 |
|
Gargždai Old
2022-2023 m.
|
26 | 22 | 24:07 | 144/256 (56,3%) | 0/1 (0,0%) | 58/120 (48,3%) | 7.62 | 1.54 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 13.31 | 15.15 |
|
Šiauliai-7Bet
2021-2022 m.
|
39 | 35 | 24:43 | 208/325 (64,0%) | 0/0 (0,0%) | 69/122 (56,6%) | 6.59 | 0.74 | 1,4 | 0,8 | 0,3 | 12.44 | 15.64 |
Dzūkija
2020-2021 m.
|
25 | 24 | 23:49 | 140/223 (62,8%) | 0/1 (0,0%) | 57/100 (57,0%) | 7.64 | 0.84 | 1,9 | 0,7 | 0,6 | 13.48 | 16.64 |
Nevėžis
2017-2018 m.
|
9 | 2 | 18:39 | 22/37 (59,5%) | 0/0 (0,0%) | 11/17 (64,7%) | 3.11 | 1 | 1,0 | 0,9 | 0,4 | 6.11 | 7.33 |
Pieno žvaigždės
2015-2016 m.
|
16 | 6 | 20:25 | 59/97 (60,8%) | 0/0 (0,0%) | 22/55 (40,0%) | 6.25 | 0.31 | 1,8 | 0,4 | 0,8 | 8.75 | 10.31 |
Prienai
2014-2015 m.
|
16 | 15 | 26:47 | 86/140 (61,4%) | 0/0 (0,0%) | 24/74 (32,4%) | 7.69 | 1.38 | 2,3 | 1,3 | 1,4 | 12.25 | 15.63 |
Dzūkija
2013-2014 m.
|
24 | 22 | 25:58 | 107/160 (66,9%) | 0/0 (0,0%) | 43/99 (43,4%) | 7.79 | 0.5 | 1,2 | 0,8 | 0,8 | 10.71 | 15.08 |
Lietkabelis
2011-2012 m.
|
21 | 12 | 18:29 | 74/112 (66,1%) | 0/2 (0,0%) | 34/73 (46,6%) | 4.86 | 0.48 | 1,8 | 0,5 | 1,1 | 8.67 | 9.81 |
|
Perlas
2010-2011 m.
|
16 | 9 | 16:30 | 36/64 (56,3%) | 2/15 (13,3%) | 23/39 (59,0%) | 4.13 | 0.5 | 1,3 | 0,7 | 0,4 | 6.31 | 7.13 |
|
Perlas
2009-2010 m.
|
22 | 7 | 21:13 | 63/104 (60,6%) | 9/27 (33,3%) | 47/84 (56,0%) | 5.82 | 0.23 | 1,3 | 1,1 | 0,5 | 9.09 | 11.45 |
| MIN | 2P | 3P | FT | REB | AS | TO | ST | BS | PTS | EFF | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Šiauliai
2024-2025 m.
|
25:01 | 5 | 0 | 4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 1 | 11 | 17 |
|
M Basket-Delamode
2024-2025 m.
|
36:46 | 7 | 0 | 2 | 15 | 6 | 4 | 2 | 1 | 14 | 24 |
|
M Basket-Delamode
2023-2024 m.
|
34:20 | 10 | 0 | 8 | 16 | 5 | 5 | 4 | 3 | 28 | 45 |
|
Gargždai Old
2022-2023 m.
|
32:34 | 12 | 0 | 5 | 17 | 7 | 5 | 3 | 1 | 24 | 28 |
|
Šiauliai-7Bet
2021-2022 m.
|
36:04 | 11 | 0 | 6 | 16 | 2 | 4 | 3 | 2 | 24 | 34 |
Dzūkija
2020-2021 m.
|
36:02 | 13 | 0 | 6 | 14 | 4 | 5 | 4 | 4 | 29 | 44 |
Nevėžis
2017-2018 m.
|
26:32 | 5 | 0 | 3 | 8 | 3 | 4 | 3 | 2 | 13 | 16 |
Pieno žvaigždės
2015-2016 m.
|
29:51 | 9 | 0 | 5 | 15 | 3 | 4 | 2 | 3 | 21 | 31 |
Prienai
2014-2015 m.
|
39:15 | 11 | 0 | 4 | 13 | 4 | 6 | 3 | 4 | 24 | 26 |
Dzūkija
2013-2014 m.
|
35:23 | 11 | 0 | 6 | 19 | 2 | 4 | 3 | 3 | 24 | 32 |
Lietkabelis
2011-2012 m.
|
34:01 | 6 | 0 | 9 | 10 | 2 | 4 | 2 | 4 | 19 | 24 |
|
Perlas
2010-2011 m.
|
32:51 | 7 | 1 | 5 | 10 | 2 | 4 | 3 | 2 | 18 | 21 |
|
Perlas
2009-2010 m.
|
31:10 | 9 | 2 | 7 | 16 | 1 | 3 | 3 | 2 | 21 | 29 |