„Skycop“ neprilygo „Zenit“ krepšininkams

Autorius: bcprienai.lt
2018-09-10

Pirmąjį pralaimėjimą pasiruošimo cikle patyrė Prienų „Skycop“ krepšininkai. Trečiajame kėlinyje palūžę prieniškiai 67:92 (18:21, 18:22, 7:24, 24:25) turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos pranašumą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Mindaugas Lukauskis, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius. Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai atitinkamai pridėjo po 11 ir 10 taškų.

Apylygiai rungtynes pradėję prieniškiai prieš ilgąją pertrauką turėjo 7 taškų deficitą – 36:43. Vis dėlto nesėkmingas trečiasis kėlinys apie pergalę pagalvoti neleido – 67:92.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis (5 atk. kam.) 16 tšk., Darjušas Lavrinovičius 11 tšk., Kšyštofas Lavrinovičius 10 tšk., Gintaras Leonavičius 9 tšk., Davisas Lejasmeieris 7 tšk., Ovidijus Varanauskas (4 rez. perd.) 5 tšk., Arnas Labuckas (6 atk. kam.) 4 tšk., Austinas Ariansas 3 tšk., Maverickas Morganas 2 tšk., Mike’as Bruesewitzas ir Dainius Šalenga taškų nepelnė.