Dramatiškoje kovoje – Prienų komandos pergalė prieš „Pieno žvaigždes“

2021-05-02

Prienų „Cbet“ (14/20) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.

Manto Šerniaus auklėtiniai išvykoje 85:79 (18:16, 23:24, 21:26, 23:13) atsilaikė prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12/22) klubą.

Labai svarbi Prienų ekipos pergalė Pasvalyje

Posted by LKL - Lietuvos krepšinio lyga on 2021 m. gegužės 2 d., sekmadienis

Įnirtinga dvikova prasidėjo nuo pirmų minučių. Nors prieš mačą favoritais buvo laikyti „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, tačiau svečiai iš prienų nuo pat pradžių neigė visas išankstines prognozes.

Po atkaklios pirmos rungtynių pusės Gediminas Petrauskas ir jo auklėtiniai savo atsilikimą (40:41) grindė suteiktais antraisiais šansais varžovams, tačiau ir po ilgosios pertraukos šeimininkams sunkiai sekėsi atitverti savo priešininkus.

Rungtynėse kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pralaimėjo – 25:40.

Puikias dar vienas rungtynes Prienų komandoje sužaidė ir į pergalę savo komandą vedė Emmanuelis Lecomte. Gynėjas iš visop pelnė 27 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas 22 naudingumo balus.

Atkakli dvikova tęsėsi iki paskutinės minutės. Lemiamą atkarpą geriau sužaidę Prienų komandos žaidėjai šventė pergalę 85:79.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20, Jahennsas Manigat 17, Branko Mirkovičius 14 taškų.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte'as 27, Mindaugas Sušinskas 17, Ignas Sargiūnas 11 taškų.