Naują „Labas GAS“ vadovą gyręs D. Domarkas: „Tikrai kovosime dėl atkrintamųjų“
„Labas GAS“ nuotr.

Naują „Labas GAS“ vadovą gyręs D. Domarkas: „Tikrai kovosime dėl atkrintamųjų“

Autorius: LKL.lt
2022-10-26

Dominykas Domarkas metus pasiblaškė po Europą – Ukrainą, Lenkiją bei Prancūzija – ir galiausiai jį vėl galime matyti „Betsafe-LKL“. Gynėjas sugrįžo į Prienų „Labas GAS“ klubą, kurio marškinėlius jau vilkėjo 2020–2021 m. sezone.

30 metų 191 cm ūgio krepšininkas neslepia, kad turėjo ir kitų pasiūlymų ant stalo, tačiau viską nugalėjo noras gyventi namie su šeima.

„Pabuvau metus užsienyje ir supratau, kaip noriu būti su šeima. Ką tai reiškia? Kad lieka Jonava arba Prienai. Arba tai yra tas piniginis lūkestis, kurį buvau nusimatęs“, – LKL.lt svetainei pasakojo D.Domarkas.

Dabar jo kelionė iš Kauno į Prienus tetrunka apie pusvalandį, tad pagrindinį savo norą jis išpildė.

„Betsafe-LKL“ gynėjas spėjo sužaisti trejas rungtynes, kuriose per 27 minutes pelno 7,7 taško, atkovoja 5 kamuolius, atlieka po 3 perdavimus ir renka 8,7 naudingumo balo. Vis tik „Labas GAS“ ekipa turi vargo – kol kas su 6 pralaimėjimais yra „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės dugne kartu su „Gargždais“. Laimėti kol kas pavyko tik Citadele KMT atrankos į pirmajį etapą rungtynėse.

„Turime pozityvumo ir geros nuotaikos, kad ir kaip sunku būtų tai išlaikyti. Vis tiek tokiais etapais dažnai prasideda nepasitenkinimai vienas kitu, savimi, aplinka. Svarbiausia, kad to išvengtume, palaikytume vienas kitą. Negatyvumas nenuves niekur, tik užkrausi save ir eisi žemyn“, – savo komanda tiki D.Domarkas.

LKL.lt interviu su juo – apie sugrįžimą į Prienus, naują klubo vadovą, pratęsimų gausą ir viltį patekti į atkrintamąsias.

– Dominykai, ar ilgai svarstėte „Labas GAS“ pasiūlymą?

– Svarsčiau gal tris dienas. Marius Milaševičius man skambino kiekvieną dieną ir taip grįžau į Prienus. Būtų tiek neskambinęs, gal būčiau negrįžęs (Šypsosi).

– Kokį įspūdį jums apskritai palieka klubo vadovavimą perėmęs M.Milaševičius?

– Tikrai gerą. Jis nori, jam rūpi, jis tiki tuo, ką daro. Tai priverčia ir kitus viskuo tikėti. Marius dar yra naujas komandoje, bet ką matau, tai man patinka. Jis turi daug entuziazmo – kaip kitaip eiti į tokį klubą, jei jo neturi. Turi tikėti ir norėti, nes tu žmogus, ant kurio stovi klubas. Jei Marius vaikščiotų nuliūdęs, kas tuomet komandoje tikėtų? Taip ir turi būti valdomas klubas. Šiai dienai – tik geriausi žodžiai apie jį, o kaip bus po to, matysime. Sėkmės ir kantrybės jam, tikiu, viskas bus gerai.

– Prienų klubas turi sunkumų jau keletą pastarųjų metų – pats galite tai gerai atsiminti iš 2020–2021 m. sezono. Kaip manote, ar M.Milaševičius gali tapti tuo žmogumi, kuris grąžins į Prienus gerus laikus?

– Manau, kad taip, tikiu tuo. Jis mane įtikino, o ką matau, tas dėliojasi logiškai. Manau, kad „Labas GAS“ turi visas sąlygas būti aukštumoje „Betsafe-LKL“: infrastruktūrą, vietą, žmones. Gal miestas ir mažas, bet istorija yra. Reikia tik gero ir logiško valdymo, paremto skaičiais, tada viskas bus gerai.

– Ar kokie kiti „Betsafe-LKL“ klubai jums rodė dėmesį? Be to, kad sportavote su Alytaus „Wolves“ ekipa pasiruošimo etape.

– Siūlė atvykti Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, buvo pokalbis su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, domėjosi ir „Gargždai“. Bet turėjau nusistatęs sumą, už kurią išvažiuosiu iš namų. Pabuvau metus užsienyje ir supratau, kaip noriu būti su šeima. Ką tai reiškia? Kad lieka Jonava arba Prienai. Arba tai yra tas piniginis lūkestis, kurį buvau nusimatęs. Jo klubai nepasiekė, todėl viskas taip susidėliojo. 

– Kol kas „Labas GAS“ labai trūksta pergalių. Bet kaip esate susiklijavę kaip komanda, kaip kolektyvas?

– Esame jauna ir nauja komanda, rūbinėje viskas labai gerai, geri vaikinai. Dar ieškome savo veido, trūksta detalių, bet rezultatai parodė, jog galime kautis su visais, pradedame tikėti savimi ir tikime, kad pergalės ateis. Reikia kantrybės, darbo ir noro.

– Prienų klubas jau pasižymėjo tuo, kad vis neapsieina be pratęsimų, kuriuos pralaimi. Ko vis pritrūksta šiose situacijose?

– Krepšinis susideda iš mažų detalių, jų išpildymo mums ir trūksta. Kai kur trūksta ir sėkmės, kai kur ir aš turėjau sužaisti protingiau. Manau, kad visi kartu tikėdami ir darydami išvadas einame į priekį.

– Dėl kurios nesėkmės jums asmeniškai apmaudžiausia?

– Aš žaidžiau du mačus su pratęsimais, abu jie buvo vienodai svarbūs. Aišku, Pasvalyje tai buvo mano tiesioginė klaida, jei žiūrėtume objektyviai. Man skaudėjo labiau, nes supratau, kad dėl manęs toks rezultatas. Toks tas krepšinis, daug metų esu jame, reikia mokytis iš klaidų.

– Kaip visi kartu stengiatės nepalūžti po tokių rungtynių?

– Turime pozityvumo ir geros nuotaikos, kad ir kaip sunku būtų tai išlaikyti. Vis tiek tokiais etapais dažnai prasideda nepasitenkinimai vienas kitu, savimi, aplinka. Svarbiausia, kad to išvengtume, palaikytume vienas kitą. Negatyvumas nenuves niekur, tik užkrausi save ir eisi žemyn. Nenuleidžiant rankų ir kartu dirbant, galime eiti į priekį.

– Žvelgiant iš šalies, kiek sunku šioje situacijoje yra treneriui Tomui Gaidamavičiui?

– Manau, tikrai nelengva, kokiam treneriui būtų lengva? Plius, kai matai, kad vis esi šalia pergalės, bet jos nepasieki. Kartu esame vienoje valtyje ir turime tai išspręsti. Nuoširdžiai jaučiu ir tikiu – ateis pergalės. Pralaimėjimai duoda per galvą, bet jauti, kad vis kovoji, laimėjimai turi ateiti. Matau komandos reakciją į viską, tikiu ir tikiuosi, jog dar visus nustebinsime.

– Kaip manote, kurie žaidėjai turi didžiausią potencialą šiemet atsiskleisti? Pavyzdžiui, Karolis Giedraitis kol kas neblogai naudojasi šiuo šansu.

– Taip, Karolis turi tokią galimybę, bet visi šioje komandoje gali atsiskleisti, sąlygos yra tam suteikiamos. Reikia suprasti, jog norint atsispirti nuo čia, reikia pradėti laimėti – niekam neįdomūs paskutinės „Betsafe-LKL“ komandos žaidėjai. Nenoriu kažko išskirti, dabar sezonas tik prasidėjo, dar visko gali būti. Visi – jauni, potencialūs, tik galvą į priekį ir stengtis. Viskas priklauso nuo žaidėjų.

– Kaip manote, „Labas GAS“ pakovos dėl „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų?

– Manau, kad taip, toks mūsų tikslas. Matau, kad galime tai padaryti, tikrai kovosime, nors kol kas kai ko pritrūksta. Tokį tikslą turime visa organizacija, tą nuotaiką visi juntame. Normalu, daug kas mus nurašo, žinodami klubo situaciją, žaidėjų amžių, tikiuosi, darbais dar nustebinsime.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris