„Vytautas“ neįveikė FIBA Čempionų lygos atrankos barjero

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-09-21

Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos kelionė FIBA Čempionų lygos atrankoje baigta jau pirmajame etape.

Prieniškiai namuose 61:84 (14:26, 10:25, 22:18, 15:15) neatsilaikė prieš Groningeno „Donar“ ekipą iš Nyderlandų.

Dėl šio mačo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo praleisti pirmojo „Betsafe–LKL“ čempionato rato susitikimą su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Šios rungtynės buvo perkeltos į spalio 17 dieną.

Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose rungtyniavo amerikietis Bradas Tinsley, pelnęs 14 taškų. Komandos kapitono Eigirdo Žukausko sąskaitoje buvo 12, o latvio Karlio Apsičio – 11 taškų.

Varžovų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Brandy Curry. Jasonas Dourisseau ir Thomas Koenis pridėjo po 13 taškų.

Jau nuo pat pirmųjų minučių į priekį šovę svečiai dar pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 27 taškų persvara – 51:24.

Trečiajame kėlinyje „Vytautas“ buvo surengęs atkarpą 15:2, tačiau to nepakako ir aikštės šeimininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą –61:84.

Pirmąsias serijos rungtynes išvykoje prieniškiai buvo laimėję 77:75.